PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (2/2018)

archiwum
kolejny
poprzedni

O zespole Queen napisano wiele. To muzyczny gigant i jeden z największych zespołów rockowych wszech czasów. Po śmierci Freddiego Mercury’ego Queen pisze dalszy ciąg swojej historii wspólnie z Adamem Lambertem za mikrofonem, aktorem musicalowym i zdobywcą drugiego miejsca w amerykańskiej edycji Idola. Rozpoczęta w Phoenix w lipcu 2017 roku trasa Queen + Adam Lambert to jedna z największych w historii zespołu i zarazem siódma w takim zestawieniu. Ta gigantyczna produkcja realizowana jest na trzech kontynentach, gdzie w sumie zaplanowano kilkadziesiąt koncertów. O rozmachu może świadczyć chociażby fakt, że cała technika podróżuje w dwudziestu jeden ciężarówkach, ekipa składa się z ponad sześćdziesięciu członków, co wraz z kierowcami ciężarówek i autobusów stanowi prawie sto osób! Trwająca trasa jest też kolejną, w którą zespół zdecydował się zabrać własną scenę. The Show Must Go On.

Redaktor Naczelny
Marcin Ziniak

Testy w numerze (2/2018)

Dynacord L3600FD

L3600FD to kawał przyzwoitego, porządnego sprzętu. Wzmacniacz jest naprawdę solidnie i schludnie zmontowany, wewnątrz panuje wzorowy porządek, a wykończenie i działanie całości nie pozostawia nic do życzenia.

Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Proel Session4

Testowany system nagłośnieniowy zdecydowanie zasługuje na słowa pochwały i pozytywną ocenę. Do podstawowych jego atutów można zaliczyć mobilność, kompaktowe rozmiary i wytrzymałość mechaniczną, przy zachowaniu eleganckiego i profesjonalnego wyglądu. Dodatkowo łatwość transportu i przechowywania związana z możliwością schowania satelitów w subwooferze znacznie usprawni pracę z urządzeniem.

Robe Mega Pointe

Trzeba to jasno powiedzieć. Ta głowica ma tyle funkcji, że to zdaje się jeden z najdłuższych testów, jakie przeprowadzam. Efekty w tej głowicy rzeczywiście są mega powalające, zatem mogę tylko potwierdzić, że przedrostek Mega zdecydowanie pasuje do najmłodszego i zarazem najpotężniejszego brata z rodziny Pointe.