PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (12/2017)

archiwum
kolejny
poprzedni

Z radością oddajemy w Państwa ręce grudniowe wydanie naszego magazynu. Tym samym powoli żegnamy mijający rok. Rok pełen ciekawych imprez, koncertów, premier i nowości. Staraliśmy się być wszędzie tam gdzie działo się coś ciekawego a gro z tych wydarzeń opisaliśmy na naszych łamach.

Za nami także finał 8. edycji "The Voice of Poland". Programu, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością widzów i zmienił sposób postrzegania produkcji telewizyjnych tego typu. Jednym z wyróżniających go aspektów jest sposób nagłośnienia, dzięki czemu nie tylko widzowie ale także publiczność zgromadzona w studio może się świetnie bawić razem z wykonawcami jak na prawdziwym koncercie.

Programowi towarzyszy również rozbudowana oprawa wizualna i w tym kontekście warto przeczytać wywiad z Jackiem Krawczykowskim, Rafałem Rzeczkowskim i Radosławem Zacheją, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu stworzyli uznaną w polskiej branży oświetleniowej firmę Prolight.

Redaktor Naczelny
Marcin Ziniak

Testy w numerze (12/2017)

DiGiCo SD12

Metodą kompromisów i eksperymentów DiGiCo wreszcie od czasów SD7 stworzyło produkt niemal optymalny. Konsoleta trochę jak guma, jeśli jest potrzeba, aby była kompaktowa, to jest, jeśli musi pomieścić wiele składów i zagwarantować bezkompromisową jakość, to taką rolę właśnie pełni. W zależności od potrzeb jest duża i mała, rozbudowana i wystarczająca.

Nowsonic Prinz

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć na rynku profesjonalnym, należy nie tylko wykonać dobry produkt. Ich mamy setki. W rzeczywistości urządzenie powinno wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Takie właśnie są testowane słuchawki, które za sprawą pewnego niuansu mają szansę znaleźć się w wielu studiach i reżyserkach obok ulubionych i często dużo droższych modeli. Dlaczego? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym testem.

PreSonus StudioLive III

Presonus od pewnego czasu jest marką niezależną od rozwiązań producentów trzecich. Od zawsze miała jednak swoją wizję, która dziś staje się rzeczywistością, a testowana konsoleta pokazuje, że dążenie do celu się opłaca.

Prolights Stark 1000

Stark 1000 ma na pokładzie dokładnie to, co trzeba, i właściwie nic ponadto. Bo i po co? Poza tym jest to jedna z tych głowic, którą trzeba zobaczyć w akcji. Żaden tekst ani zdjęcia, ani nawet film reklamowy nie oddadzą tego wrażenia, jakie można uzyskać po kilku godzinach pracy z tymi urządzeniami.