PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (7/2017)

archiwum
kolejny
poprzedni

Konkurs Piosenki Eurowizji to jeden z najpopularniejszych konkursów muzycznych w Europie. Bije rekordy nie tylko pod względem oglądalności, ale również pod względem wykorzystanych rozwiązań technicznych. W tym roku w Kijowie mogliśmy osobiście przekonać się, jak cała produkcja wyglądała „od kuchni”. Twórca oprawy oświetleniowej i reżyser dźwięku – Jerry Appelt, przyznał jednak, że nie obyło się bez komplikacji, między innymi ze względu na wykorzystaną podczas realizacji imponującą liczbę sprzętu. Finalnie mogliśmy zobaczyć wspaniałe widowisko. Zwycięzcą tegorocznego Konkursu Eurowizji został Portugalczyk Salvador Sobral, dlatego za rok widzimy się w Lizbonie. Ciekawe, czym tym razem zaskoczą nas producenci.

Redaktor Naczelny
Dariusz Grzyb

Testy w numerze (7/2017)

Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.

Canare Electric Corporation

Od roku 1970 do obecnie bieżącego minęło czterdzieści siedem lat. Aż tyle było potrzeba, aby na naszym rynku na stałe zagościły produkty Canare. Jednak czas poświęcony rozwojowi pomysłów w tej fabryce nie poszedł na marne i w nasze ręce trafiły produkty przemyślane, dobrze wykonane, a przy tym z powodzeniem wykorzystujące możliwości płynące z prostych zasad fizyki, dzięki czemu możemy bez obaw o zakłócenia elektromagnetyczne stosować nasze ulubione mikrofony, a sygnał z nich uzyskiwany przekazyw

ETC SOURCE FOUR LED LUSTR+...

W oprawie, która właśnie stoi przede mną, uwzględniono wszelkie potrzeby rynku i oto okazało się, że odpowiednia konstrukcja przy obecnym stanie technologicznym może zaoferować idealne parametry.

Meyer Sound Galaxy

Galaxy to niewątpliwie duży krok naprzód w dalszym rozwoju rodziny Meyer Sound Galileo. Nie jest to zabawka dla małych chłopców. To bardzo potężne narzędzie, które pozwoli okiełznać nie tylko system nagłośnieniowy spod szyldu Meyer Sound – jakkolwiek do tego właśnie został stworzony – ale i każdy inny, o ile oczywiście użytkownik zna się na rzeczy.

Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.