PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (4/2017)

archiwum
kolejny
poprzedni

Ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszą się turnieje gier komputerowych. W związku z Intel Extreme Masters 2017 fani e-sportu opanowali ostatnio katowicki Spodek. Gorączka komputerowych zmagań trwała przez dwa weekendy. Oprócz samych rozgrywek nie zabrakło również wystawy najnowszych rozwiązań dla graczy. Istotnym elementem całej imprezy była oprawa wizualna oraz nagłośnienie. Zainteresowanym przybliżamy szczegóły wyposażenia poszczególnych scen i nie tylko. E-sport przez cały czas się rozwija i rośnie w siłę. Świadczyć może o tym rekordowa liczba widzów, jak również rekordowa liczba środków technicznych wykorzystanych podczas Intel Extreme Masters 2017. Cieszy więc fakt, że takie wydarzenie odbywa się właśnie w Polsce.

Redaktor Naczelny
Dariusz Grzyb

Testy w numerze (4/2017)

RME Fireface UFX+

Z okazji dwudziestolecia RME postanowiło stworzyć nową wersję flagowego interfejsu, który oznaczony został symbolem + przy nazwie UFX.

Philips Showline LedSpot 300

Praca z tą oprawą jest bardzo komfortowa i właściwie w ogólnym zarysie trudno znaleźć słabe punkty. Generuje mocny strumień światła przy poborze prądu rzędu 450 W.

QSC TouchMix-30 Pro

TouchMix-30 Pro jest mikserem trzydziestodwukanałowym, w pełni samowystarczalnym. Inaczej mówiąc, do jego pełnego wykorzystania nie potrzebujemy żadnych stageboxów ani też żadnego outboardu, bo wszystko co niezbędne mamy na pokładzie.

Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.

Behringer KM1700 i KM750

Mała waga, dobrej jakości dźwięk, skuteczne zabezpieczenia przed zniszczeniem i przystępna cena to główne atrybuty, predysponujące te jednostki do zastosowania w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, przez osoby trudniące się występami na tego typu imprezach.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.