PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (2/2017)

archiwum
kolejny
poprzedni

Felice Ross to znana light designerka. Swoje projekty realizuje na całym świecie, również w Polsce.  Nie boi się wyzwań, a swoją pasją chętnie dzieli się z innymi. Zgodziła się więc poprowadzić masterclass podczas czwartej edycji Festiwalu Nowej Scenografii w Katowicach. Nam opowiedziała m.in. o początkach swojej kariery oraz obecnej pracy. Felice Ross jest doświadczoną projektantką oświetlenia, na swoim koncie ma wiele udanych realizacji, do swojej pracy podchodzi jednak z pewnym dystansem – czy to klucz do jej sukcesu? Jedno jest pewne – kocha teatr za nieprzewidywalność, również pod względem technicznym, co w jej mniemaniu stanowi o jego wyjątkowości.

Redaktor Naczelny
Dariusz Grzyb

Testy w numerze (2/2017)

Shure PSM300

Jeśli jesteś muzykiem i kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przejściem z odsłuchu podłogowego na douszny albo jesteś realizatorem monitorów i zastanawiasz się nad zaproponowaniem zestawu IEM dla zespołu, z którym współpracujesz, Shure PSM300 może być doskonałym, stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.

Genelec 8430A IP SAM

Głośniki 8430A można spokojnie zaliczyć do dobrej jakości monitorów bliskiego pola, które dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym dają bardzo dobre brzmienie. Małe rozmiary oraz waga stanowią idealne rozwiązanie zarówno do domowego projektowego studia, jak i dużego studia nagrań jako monitory bliskiego pola.

Flash Professional LED PAR 64

W tej oprawie zaskoczyły mnie dwie rzeczy: rozmiar i waga. To maleństwo ma dwadzieścia cztery trzywatowe diody na pokładzie i waży 1,3 kg.

Adamson Point 215 Sub

Testowane pasywne zestawy niskotonowe firmy Adamson, czyli modele Point 215 Sub, należą do grona urządzeń stricte profesjonalnych. Oferują bardzo głęboki bas z potężną mocą 4000 W, jednocześnie zapewniając użytkownikowi przejrzystość dolnego pasma.