Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> d3 technologies r14

d3 technologies r14 

Pojawiła się najnowsza wersja oprogramowania przeznaczonego do tworzenia multimedialnych prezentacji na potrzeby teatrów, programów telewizyjnych i koncertów.

 

Najnowsza wersja oprogramowania d3, oznaczona symbolem r14, wnosi wiele ulepszeń, dzięki którym trójwymiarowe projekcje mają szansę na bardziej realistyczną prezentację niż jeszcze kilka miesięcy temu. Najnowsza odsłona oprogramowania w pełni wspiera środowisko Notch, które otworzyło nowy rozdział w tworzeniu projekcji. Wszelkie efekty stworzone w aplikacji i przeniesione do d3 odtwarzane są w czasie rzeczywistym, a za ich renderowanie odpowiada GPU serwera lub komputera. Na dobry początek wraz z d3 r14 otrzymamy kilka efektów, abyśmy mogli zobaczyć, jak ma się to do rzeczywistości. To jednak nie wszystko – od teraz możliwym jest rejestrowanie z zewnętrznych urządzeń, a następnie odtwarzanie zarejestrowanego sygnału DMX, MIDI, BlackTrax oraz automatyki bezpośrednio z osi czasu d3.

Producent przebudował również obsługę punktów startowych. Pojawiła się ich lista, z której bezpośrednio możemy zarządzać punktami cue na różnych śladach, a ich edycja nie wiąże się już z koniecznością wyświetlenia danego śladu.

Nowa wersja znacząco usprawnia pracę na żywo, głównie za sprawą całkowicie nowego silnika, który od teraz wspiera pełną integrację z konsoletami oświetleniowymi przez CITP i sACN.

 

 

 


PRODUCENT: d3 Technologies - www.d3technologies.com

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)