Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Riedel MediorNet KVM

Riedel MediorNet KVM 

W trakcie koncertów transmisja wideo na telebimy bez zakłóceń i niespodziewanych awarii jest na wagę złota. W ofercie marki Riedel znajdziemy rozwiązanie, które nam to zapewni.

 

MediorNet KVM składa się z dwóch kompaktowych modułów typu podłącz i używaj, które zapewnią nam bezstratną transmisję sygnału wideo w rozdzielczości 1080p wraz z transparentnym sygnałem audio. Jedno z urządzeń, pełniące rolę hosta, zostało wyposażone w wejście DVI-I i wyjście DVI-I, złącze USB typu B, a także gniazdo audio na jack 3,5 mm. Moduł zdalnego sterowania oferuje wyjście DVI-I, cztery wyjścia USB typu A i analogowe złącza audio, podobnie jak host – na jack 3,5 mm. KVM wykorzystuje możliwości, jakie daje przesyłanie cyfrowego sygnału przez MediorNet Ethernet, integrując się z pozostałymi urządzeniami producenta, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

 

Alternatywnie – gniazdo sieci Ethernet możemy wykorzystać, aby uzyskać dostęp do konfiguracji z poziomu oddalonego od modułu komputera. Tym samym stacje robocze mogą znajdować się w pomieszczeniach, które chronią ich elektronikę. Zaawansowanej konfiguracji portów Ethernet dokonamy z poziomu MediorWorks, MediorNet Control App lub oprogramowania producentów trzecich.


PRODUCENT: Riedel - www.riedel.net

DYSTRYBUTOR:M.Ostrowski - www.mostrowski.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)