Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Obiektywy do Christie serii D i S

Obiektywy do Christie serii D i SChristie ma w swojej ofercie projektory do wyświetlania obrazów o ogromnej przekątnej i bardzo dużej jasności, na potrzeby nawet największych hal koncertowych czy stadionów, jednak w praktyce często zdarza się, że projekt nie pozwala na ustawienie projektora w odpowiedniej odległości od ekranu. Amerykański producent wychodzi naprzeciw takim sytuacjom i wprowadza do oferty niezwykle szerokie obiektywy.

 

 

Nowe obiektywy marki Christie miały swoją premierę na targach Narodowego Związku Nadawców (NAB) w dniach 13–16 kwietnia. Producent przygotował dwa modele: jeden do projektorów serii Q, drugi do nowej serii D z matrycą 3LCD, przeznaczony zarówno na rynek instalacyjny, jak i do branży rentalowej. Obydwa obiektywy cechuje doskonały współczynnik odległości o wartości 0,38 : 1. Dzięki wykonaniu obiektywów w 100% ze szkła, mają one większą odporność termiczną w porównaniu z modelami wykonanymi z tworzyw sztucznych, dzięki czemu wyświetlany obraz cechuje mniejszy poziom rozmycia.

Obiektywy zostały wyposażone w trzy różne regulacje pozwalające zarówno na elektryczne zmiany ostrości, jak i korekcję odchylenia, wybrzuszenia i rogów obrazu. Dzięki niezwykle szerokim obiektywom użytkownik może otrzymać obraz o przekątnej wynoszącej od 100 do 350 cali, wyświetlany już z odległości kilkudziesięciu centymetrów.


PRODUCENT: Christie - www.christiedigital.com

DYSTRYBUTOR:LTT - www.ltt.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)