Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Martin VDO Fenix 6

Martin VDO Fenix 6Firma Martin zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowej rodziny zewnętrznych ścian wideo LED przeznaczonych na trasy koncertowe i do rentalu. Pierwszym produktem serii jest konstrukcja o rozdzielczości P6.

Jak zapewnia producent, konstrukcja nowej ściany wideo LED VDO Fenix 6 umożliwia bardzo łatwe i szybkie budowanie ekranów wideo (przez jedną osobę), bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Funkcjonalność tę uzyskano dzięki wyposażeniu poszczególnych elementów w solidną odlewaną ramę ze standardowymi uchwytami montażowymi. W jednej kolumnie może zostać zawieszonych maksymalnie dwadzieścia jeden paneli rodziny Fenix. Każdy panel odznacza się wielkością 576 × 576 mm i wagą około 36 kg; znajduje się w nim 7056 pikseli w konfiguracji 84 × 84.

Sygnał do nowej ściany Martina jest dostarczany przy pomocy gigabitowego złącza Ethernet (z certyfikacją IP65); współpracuje on z protokołem P3. Zasilanie dostarczane jest w formie złączy Neutrik powerCON. Na tylnym panelu znajdziemy także trójkolorowe diody LED informujące o statusie urządzenia i przyciski do testowania i resetowania urządzenia.

VDO Fenix 6 odznacza się szesnastobitowym processingiem kolorów, luminancją na poziomie 5500 nitów, latencją maksymalną na poziomie trzech klatek i maksymalnym zapotrzebowaniem na moc na poziomie 250 W przy pełnej jasności i wyświetlanej apli koloru białego.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)