Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Martin P3-300

Martin P3-300Firma Martin zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowego procesora wideo, łączącego jakość obsługi znaną z procesorów P3-100 i P3-200 ze znacznie większą mocą obliczeniową.

 

Nowy procesor Martin P3-300 zaopatrzono w technologię pracy znaną z wielokrotnie nagradzanego systemu P3, dostępnych do tej pory procesorów, ale ze znacznie większą mocą pod maską.
Urządzenie jest wyposażone w wejście component (z użyciem kabla rozdzielczego), złącze Genlock z dwu- i trójpoziomową synchronizacją, wejście DVI, dwa SD-SDI, HD-SDI oraz 3G-SDI umożliwiające współpracę procesora ze standardowymi rozwiązaniami profesjonalnymi dostępnymi na rynku. W przyszłości wejścia i wyjścia urządzenia będą mogły być rozszerzane przy pomocy dedykowanych kart I/O. Nowy procesor marki Martin umożliwia pełną współpracę z konsoletami oświetleniowymi, a także urządzeniami pracującymi z protokołami DMX, ArtNET i Kinesys K2. Transmisja danych P3 odbywa się za pomocą czterech złączy RJ-45. Nowy procesor współpracuje oczywiście ze wszystkimi urządzeniami wideo znajdującymi się w ofercie firmy Martin.

 

P3-300 może pracować z rozdzielczościami do 1920 × 1080, wspiera progresywne skalowanie, skalowanie z przeplotem i zapewnia dziesięciobitowe próbkowanie kolorów. Jak zapewnia producent, moc obliczeniowa P3-300 umożliwia pracę z maksymalnie dwoma milionami pikseli przy pomocy protokołu Martin P3 i pracę z maksymalnie tysiącem urządzeń (liczba ta może być powiększona przez dodanie procesora P3-200). Latencja systemu, w zależności od wykorzystywanego wejścia, wynosi maksymalnie trzy klatki, natomiast samo urządzenie pracuje bezlatencyjnie.
Interfejs użytkownika pozwala zarządzać takimi parametrami obrazu jak intensywność, RGB, temperatura barwowa, pozycja obrazu w płaszczyznach X-Y, obrót obrazu, skalowanie, blackout itd. Nowy produkt marki Martin jest zamknięty w obudowie zajmującej w racku przestrzeń 2 U i waży zaledwie 9 kg.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)