Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Datapath VisionLC

Datapath VisionLC 

Jeśli potrzebujemy wydajnych kart, które umożliwią na przechwytywanie wideo, to Datapath ma dla nas interesujące rozwiązanie.

 

Lider rozwiązań wizualnych, Datapath, zaprezentował nową serię profesjonalnych kart przechwytujących wideo – VisionLC. Seria VisionLC jest odpowiedzią na zapotrzebowanie branży eventowej na ekonomiczne, kompaktowe karty zapewniające przechwytywanie wideo w wysokiej rozdzielczości. Karty zoptymalizowane zostały do użytku w niewielkich przedsięwzięciach, które wymagają niskiego opóźnienia podczas przechwytywania wideo w szerokim zakresie formatów. Bogate w funkcje, karty na PCI-e, zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić użytkownikom przechwytywanie wideo w wysokiej rozdzielczości w atrakcyjnej cenie, wspierając w tym procesie technologie DirectShow i Media Foundation oraz wszystkie popularne kodeki.

Podstawą nowych kart jest architektura LiveStream: Capture (LC) firmy Datapath, która umożliwia potężne przetwarzanie w czasie rzeczywistym i dostarczanie przechwyconych filmów bezpośrednio na procesor lub kartę graficzną. Seria VisionLC obsługuje konwersję przestrzeni barwnej i skalowanie, oferując możliwość efektywnego przesyłania sygnałów wideo w odpowiednim formacie do renderowania lub kodowania. Nowe karty natywnie obsługują 32, 24, 16 i 12 bit YUV, a także formaty RGB.


PRODUCENT: Datapath - www.datapath.co.uk

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)