Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Systemy antenowe od Relacart

Systemy antenowe od RelacartFirma Relacart ma w ofercie dystrybutor antenowy ułatwiający instalację kilku odbiorników w jednym miejscu i aktywne anteny zewnętrzne zapewniające zasięg powyżej 100 m.

 

 

Relacart R-14D, czyli dystrybutor antenowy pracujący w paśmie 600–800 MHz, ma dwa wejścia na anteny A i B i osiem wyjść do podłączenia czterech odbiorników. W razie potrzeby użycia większej liczby zestawów bezprzewodowych można podłączyć wyjście jednego do wejścia następnego dystrybutora. Urządzenie działa z antenami aktywnymi oraz pasywnymi. Każde z wejść antenowych ma zasilacz antenowy 8V/150mA.

R-14D ma cztery gniazda zasilania 12 V/800 mA, do podłączenia czterech odbiorników bezprzewodowych. Każde wyjście zasilania ma wbudowany system minimalizacji interferencji elektromagnetycznych.

 

W razie potrzeby zwiększenia zasięgu mikrofonów bezprzewodowych Relacart oferuje dwa rozwiązania anten zewnętrznych. R-20U to antena kierunkowa z zyskiem energetycznym 7 dBi. Jest to dyskretnie wyglądająca puszka o wymiarach 21 × 18 cm, którą można zainstalować na stałe na ścianie lub na statywie. R-20U współpracuje ze wzmacniaczem sygnału R-20A, który zapewnia wzmocnienie 15 dB. Oba urządzenia można zamontować razem na zgrabnym uchwycie dołączonym do zestawu.

 

Drugim rozwiązaniem jest aktywna antena kierunkowa R-22AU z zyskiem energetycznym 6 dBi i możliwością przełączenia wzmocnienia aktywnego 5 dB lub 13 dB. Anteny montowane na statywie nadają się idealnie na estradę i gwarantują nieprzerwany zasięg w trudnych warunkach dla łączności bezprzewodowej.


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR:Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)