Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Relacart IMIC-2

Relacart IMIC-2Firma Relacart co chwilę zaskakuje nowościami. Tym razem jest to prosty, poręczny i wielofunkcyjny system bezprzewodowy. Główną cechą sprzętu jest prostota użytkowania, więc jest to idealna propozycja dla szkół i uniwersytetów.

Relacart IMIC-2 to dwukanałowy cyfrowy system bezprzewodowy pracujący w paśmie 2,4 GHz. W zestawie dostajemy dwa zgrabne i lekkie mikrofony, odbiornik wielkości standardowego routera, dwie ładowarki typu USB i dwa pokrowce skórzane.

Mikrofony synchronizują się z odbiornikiem automatycznie po włączeniu, jeżeli znajdują się w polu widzenia. Na samym nadajniku znajdziemy przyciski włączania, dodatkowej synchronizacji (gdy mikrofon utraci zasięg), kontroli głośności i wyciszenia. Sam nadajnik ma również wejście mini-jack na zewnętrzny mikrofon typu lavalier lub odtwarzacz mp3 czy telefon. Wyświetlacz nadajnika pokazuje informacje takie jak siła sygnału, stan baterii i ustawiona głośność. Odbiornik ma osobne wyjścia na duży jack z regulacją głośności bądź wyjście zmiksowane.

Relacart przygotował produkt zaprojektowany, aby spełnić wymagania szkół i uniwersytetów. Przejrzyste brzmienie i intuicyjność to główne zalety systemu. Dzięki możliwości podłączenia dodatkowego źródła dźwięku do nadajnika dostajemy sprzęt z szerokim spektrum zastosowań.


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR:Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)