Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Relacart CDN-256

Relacart CDN-256 

Relacart zaprezentował nowy, cyfrowy system konferencyjny oparty na Dante.

 

Relacart CDN-256 jest systemem konferencyjnym bazującym na wielokanałowym przesyłaniu nieskompresowanego sygnału audio przez Dante z zerową latencją i pełną synchronizacją. System konferencyjny zmniejsza koszty do minimum, ponieważ wszystkie dane transmitowane są przez pojedynczy kabel Ethernet, a routing odbywa się na drodze programowej, wykorzystując w tym celu oprogramowanie Dante Controller.

 

 

Mózgiem systemu jest jednostka centralna CDN-256M, do której możliwe jest podłączenie do dwustu pięćdziesięciu sześciu jednostek mówcy (CDN256D) i prowadzącego (CDN256C), przy czym cztery urządzenia mogą działać równolegle.

 

Cyfrowy sygnał audio, dane kontrolne i inne niezbędne do poprawnego działania dane współdziałają w jednej sieci bez konieczności ustawiania limitów transmisji, wykorzystując pełną przepustowość, i inteligentnie ją dostosowują, aby nie pojawiły się jakiekolwiek zaniki mowy.

Dla przykładu prezentowany system konferencyjny może zostać dodany do istniejącej sieci jako urządzenie komunikujące się przez protokół TCP/IP, a rozmowy mogą zostać zarejestrowane w komputerowym edytorze audio.

 

Przeczytasz to również w magazynie AVIntegracje​


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR:Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)