Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Movecat VMK-S - Series II

Movecat VMK-S - Series IIW pełni dynamiczna wyciągarka łańcuchowa BGV C1 z serii II VMK-S od Movecat reprezentuje aktualnie najwyższy standard dla transformacji sceny wymagającej przemieszczania obiektów w górze.

 

 

W serii II praktyczne doświadczenie zebrane z ogromnej liczby wielkich projektów w ostatnich latach, zostało podsumowane pozwalając w rezultacie zwiększyć niezawodność, bezpieczeństwo użytkowania i ułatwić serwisowanie. Wymagało to gruntownego testowania i optymalizacji wirtualnej wszystkich części i komponentów przez firmę Movecat. Poziom hałasu wytwarzany przez urządzenie został zredukowany, precyzja serwomechanizmów zwiększona, maksymalna długość liny wydłużona z 30 do 70 metrów, a wiele innych komponentów uczyniono odpornymi na awarie.

Wyciągarki VMK-S II są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom norm BGV C1, DIN 56950 oraz EN 61508 i zostały zaprojektowane do zastosowań SIL 3. W codziennym użytkowaniu oznacza to bezproblemową funkcjonalność bez żadnych kompromisów w kwestii niezawodności i bezpieczeństwa.

Zakres udźwigu modeli rozciąga się od 125 do 2500 kilogramów, a prędkość jest regulowalna w zakresie 0 – 40 m/min z możliwością zamknięcia pętli.


PRODUCENT: Movecat - www.movecat.de

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)