Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Movecat V-Motion Powerpack

Movecat V-Motion PowerpackPowerpacki zostały zaprojektowane do obsługi wyciągarek łańcuchowych VMK-S C1, wyciągarek VMW-S i innych porównywalnych urządzeń.

 

 

Celem było stworzenie szczególnie elastycznego, mobilnego rozwiązania łączącego najlepszą jakość z najwyższym stopniem bezpieczeństwa i łatwością serwisowania.

 

W swojej solidnej metalowej obudowie (montaż poziomy, pionowy lub w 19-calowym racku), urządzenia V-Motion zawierają wszystkie potrzebne komponenty takie jak główny i hamulcowy ściągacz, konwertery częstotliwości zawierające opór hamowania i komputery bezpieczeństwa. W podstawowej konfiguracji są w stanie sprostać wymaganiom BGV C1 i EN 61508 SIL1, jednak mogą być ulepszone do zastosowań SIL 3, zapewniając możliwość przemieszczania scenerii ponad ludzkimi głowami. Aktualne wymogi bezpieczeństwa, EMC i VDE są w pełni spełnione.

 

W codziennym użytku oznacza to maksymalną elastyczność, pierwszorzędne działanie bez żadnych kompromisów w niezawodności i bezpieczeństwie. Moc silników rozciąga się od 250 do 7500 W.


PRODUCENT: Movecat - www.movecat.de

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)