Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Inter-M DASR-288

Inter-M DASR-288Firma Inter-M poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej matrycy Dante.

 

 

Inter-M DASR-288 jest matrycą Dante, która po podłączeniu do sieci pojedynczym kablem Ethernet pozwala krosować analogowy sygnał z cyfrowym. Matryca oddaje do dyspozycji osiem analogowych wejść i taką samą liczbę analogowych wyjść, a jej przetworniki AD/DA pracujące z rozdzielczością 24 bit pozwalają uzyskać dynamikę na poziomie 119 dB przy maksymalnym próbkowaniu wynoszącym 192 kHz. Za jej pomocą możliwe jest przesyłanie nieskompresowanego sygnału pochodzącego z wejść analogowych przez sieć TCP/ IP. Każde z wejść i wyjść może być wtrącone w dowolne miejsce toru Dante w instalacji.

 

 

Pomocnym narzędziem przy zaawansowanej konfiguracji jest oprogramowanie dostarczone przez producenta wraz z matrycą – Audinate Dante Controller lub S-Connect Windows Software. Ostania z wymienionych aplikacji pozwala dodatkowo kontrolować DASR-288 przy użyciu ekranów dotykowych i jest dostępna tylko dla systemu Windows; w przeciwieństwie do Audinate Dante Controller dostępnej zarówno na komputery Mac i PC.

Z poziomu panelu przedniego urządzenia możemy odczytać informację o pojawiającym się sygnale na wejściach i dostępnych wyjściach. W tym miejscu do naszej informacji przekazane zostaną zanotowane przesterowania sygnału.

Prezentowane urządzenie jest kompatybilne z setkami urządzeń Dante, które znajdziemy lub znaleźć mogliśmy w sprzedaży, dzięki czemu bez najmniejszych przeszkód użyjemy nową matrycę w istniejących już instalacjach audio i wideo.


PRODUCENT: Inter-M - www.inter-m.com

DYSTRYBUTOR:Tommex - www.tommex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)