Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Bose FreeSpace

Bose FreeSpaceBose Professional rozszerza serię wzmacniaczy FreeSpace o cztery wzmacniacze dwukanałowe zaprojektowane do aplikacji komercyjnych: dwa nowe zintegrowane wzmacniacze miksujące (IZA 2120-HZ, IZA 2120-LZ) i dwa nowe wzmacniacze mocy (ZA 2120-HZ, ZA 2120-LZ). Z mocą 120 W na kanał, modele te oferują znaną z klasy D niezawodność i efektywność, zarówno w wersji nisko-, jak i wysokoimpendancyjnej.

 

 

Modele IZA zawierają zintegrowaną sekcję cyfrowej obróbki sygnału i oferują korekcję dla głośników Bose, blok Dynamic EQ oraz Opti-voice dla funkcji komunikatów (wraz z duckerem). Dodatkowo oferują one funkcję miksowania, regulację tonów niskich i wysokich oraz niezależne zdalne sterowanie strefowe. Modele ZA zaprojektowano jako rozszerzenie systemów zbudowanych na urządzeniach FreeSpace IZA lub DXA lub do bezpośredniego zasilenia z procesorów Bose ControlSpace.

 

 

Wszystkie wzmacniacze FreeSpace cechują się łatwą i intuicyjną obsługą, niewymagającą użycia komputera, co znacznie przyspiesza i ułatwia instalację. Obecnie dziewięć różnych modeli oferuje szersze możliwości wyboru zarówno pod względem mocy, typu instalacji, jak i wymaganych funkcji w przypadku systemów typu Business Music Systems.

 

Globalna premiera nowych wzmacniaczy FreeSpace miała miejsce na targach InfoComm w Orlando na Florydzie 17 czerwca 2015 r. Początek sprzedaży z centrów dystrybucyjnych przewidziany jest na październik 2015.


PRODUCENT: Bose - www.pro.bose.com

DYSTRYBUTOR:Bose Polska - www.bose.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)