Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Bose FreeSpace DXA 2120

Bose FreeSpace DXA 2120Bose FreeSpace DXA 2120 jest cyfrowym mikserem wyposażonym w końcówkę mocy umożliwiającym przetwarzanie sygnału audio, jego miksowanie oraz krosowanie.

Wbudowany procesor DSP zawiera EQ z funkcją dynamicznej korekcji częstotliwości. Podłączenie komputera do sterowania urządzeniem nie jest konieczne, ponieważ wszystkiego możemy dokonać z poziomu panelu przedniego i dedykowanego menu.

Prezentowane urządzenie oferuje sześć wejść: cztery symetryczne mikrofonowo-liniowe złącza Euroblock pracujące zamiennie z czterema niesymetrycznymi zrealizowanymi na RCA oraz po jednym symetrycznym wejściu page i direct. Sygnał do pasywnych zestawów nagłośnieniowych wyprowadzimy przy pomocy dwóch wyjść pracujących ze zmienną impedancją zrealizowanych również na złączu Euroblock; 2 × 120 W przy obciążeniu 4 Ω, 2 × 65 W przy 8 Ω lub 2 × 100 W przy napięciu 70/100V.

Bose FreeSpace DXA 2120 cechuje się charakterystyką częstotliwościową w zakresie od 40 Hz do 16 kHz, dynamiką na poziomie 80 dB, zawartością harmonicznych mniejszą lub równą 0,5%, przesłuchem mniejszym lub równym –60 dBV oraz stosunkiem sygnał/szum wynoszącym 75 dB (A-ważony).

Końcówka mocy wyposażona jest w zasilanie awaryjne pracujące z napięciem 24 V, co pozwala integrować ją z systemami przeciwpożarowymi lub ewakuacyjnymi.


PRODUCENT: Bose - www.pro.bose.com

DYSTRYBUTOR:Bose Polska - www.bose.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)