Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Samsung Multiroom

Samsung MultiroomFirma Samsung zaprezentowała system nagłaśniający sterowany z urządzeń przenośnych.

 

Na prezentowany system nagłaśniający składają się głośniki WAM-350, WAM-550 i WAM-750 oraz podłączany do routera HUB odpowiedzialny za wysyłanie muzyki do nich. Maksymalnie możemy skorzystać z dziesięciu dedykowanych głośników. Multiroom możemy rozbudować poprzez podłączenie do systemu odtwarzacza Blu-ray, telewizora lub soundbaru.

System konfigurujemy przy pomocy dedykowanej aplikacji. Dzięki niej możemy sterować każdym głośnikiem niezależnie, co oznacza, że w różnych pomieszczeniach może być odtwarzany inny utwór pochodzący z naszego tabletu, telefonu lub serwisu muzycznego on-line.

Wśród obsługiwanych formatów zapisu materiału audio znajdziemy AAC, FLAC, MP3, Ogg, WAV, WMA.

Głośnik WAM-750 wyposażono w dwie kopułki wysokotonowe o średnicy 19 mm, dwa głośniki średniotonowe o średnicy 56 mm i głośnik odpowiedzialny za dolne pasmo o średnicy 4''. Dodatkowo producent wyposażył głośnik w wejście jack 1/8'', Bluetooth, Wi-Fi i gniazdo Lan.

Głośnik WAM-550 natomiast wyposażono w dwa szerokopasmowe głośniki o średnicy 56 mm i głośnik niskotonowy wyposażony w membranę, której średnica to 8 cm. Na pokładzie znajdziemy gniazda takie jak w WAM-750, lecz bez wejścia jack.

W sklepach dostępny jest również najmniejszy głośnik z serii – WAM-350. Wyposażony on został w kopułkę o średnicy 25 mm i głośnik niskotonowy o średnicy 8,5 cm. Dodatkowe gniazda są identyczne jak w modelu WAM-550.

System do zdalnego sterowania wymaga urządzenia z systemem iOS w wersji minimum 6 lub Android 2.3.3. Głośniki dostępne są w dwóch kolorach: białym lub czarnym.


PRODUCENT: Samsung - www.samsung.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)