Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Samsung Galaxy S6 edge

Samsung Galaxy S6 edge 

Południowokoreański producent gadżetów elektronicznych zaprezentował nowy model smartfona.

 

Eleganckie połączenie technologii i wzornictwa, gładkie szkło oraz obudowa z mocnego metalu nadają niezwykłego połysku nowemu smartfonowi. Innowacyjna elegancja sprawia, że Galaxy S6 Edge idealnie leży w dłoni. Aparat przedni, w który został wyposażony S6, posiada rozdzielczość 16 MP i przysłonę F1,9, co pozwali nam robić wyraźne zdjęcia o każdej porze dnia i nocy, a efekty naszej pracy zobaczymy na ekranie Quad HD o rozdzielczości 2560 x 1440, przekątnej 5,1” i gęstości wynoszącej aż 551 pikseli na cal.

Smartfon możemy ładować bezprzewodowo, dzięki ładowarce indukcyjnej. Bez przewodów również skierujemy nasze obrazy, materiały wideo i dźwięki na wyświetlacz telewizora SmartTV.

W nowym Galaxy zastosowano innowacyjny ekran zachodzący na boczne krawędzie telefonu. Możemy dzięki niemu przypisać np. indywidualny kolor do wybranej osoby, aby wiedzieć, że dzwoni w danym momencie, a my z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie odebrać połączenia.

Za moc obliczeniową w Galaxy S6 edge odpowiada 64-bitowy procesor Exynos 7420 wyposażony w osiem rdzeni (4x 2,1 GHz i 4x 1,5 GHz). Procesor jest wyjątkowy nie tylko pod względem wydajności, ale i pod względem technologicznym, z racji wykonania jednostki centralnej w 14 nm litografii.


PRODUCENT: Samsung - www.samsung.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)