Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Mackie Master Fader 3.0

Mackie Master Fader 3.0 

Firma Mackie zaprezentowała trzecią wersję aplikacji Master Fader przeznaczonej do zdalnej kontroli mikserów z serii DL.

 

Jeśli zastanawiasz się, jakie możliwości oferują miksery z serii DL firmy Mackie, nie ma nic prostszego niż pobranie darmowej aplikacji Master Fader na iPada. Po jej instalacji będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi funkcjami, jakie są dostępne w mikserach z serii DL – nie mając go fizycznie! Mikser będzie oczywiście potrzebny, aby dodać funkcjonalność audio do aplikacji.

 

Master Fader 3 pozwala na dotykową kontrolę parametrów miksu, zapisywanie i przywracanie ustawień miksera w locie. Z poziomu aplikacji będziemy mogli kontrolować poszczególne kanały i grupy. Dla przykładu w przypadku najnowszego miksera DL32r będziemy mogli dokonać niemożliwego, czyli na jednym mikserze będą mogli pracować niezależnie dwaj realizatorzy, nie dzięki zdalnej kontroli wchodząc sobie w drogę.

 

Aplikacja pozwala na wybór na wejściach dwóch różnych, czterozakresowych parametrycznych korektorów (z filtrem górnoprzepustowym) różniących się nachyleniem filtrów, kompresora i bramki. Natomiast na powrotach będziemy mogli skorzystać z czterozakresowej korekcji (PEQ) i kompresji, na wyjściach z czterozakresowej korekcji z filtrem dolno- i górnoprzepustowym (również PEQ), trzydziestojednozakresowego korektora graficznego, kompresora, limitera i opóźnienia, a na subgrupach, których może być sześć, z czterozakresowego parametrycznego korektora i kompresora.

 

 

Z poziomu aplikacji mamy możliwość bezpośredniego, bezprzewodowego wysyłania sygnału do rejestratora lub jego odebranie i rozłożenie go na poszczególne kanały fizycznego miksera. Zapisane ustawienia możemy archiwizować w chmurze Dropbox lub przez e-mail. Jak wspomnieliśmy wcześniej, aplikacja pozwala na dzielenie zadań, więc bez problemu skonfigurujemy osobiste odsłuchy muzyków i monitory z różnych tabletów, używając jednego miksera.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR:Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)