Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> PreSonus Quantum

PreSonus Quantum 

W profesjonalnym studiu potrzebujemy rozwiązań, które z biegiem czasu możemy rozbudować. Nowy interfejs marki PreSonus spełnia to założenie.

 

PreSonus zaprezentował nowy interfejs audio oferujący dwadzieścia sześć wejść i trzydzieści dwa wyjścia. Quantum z komputerem komunikuje się przez złącze Thunderbolt. Na jego pokładzie znajdziemy dwa gniazda tego typu – jedno przeznaczone do komunikacji z komputerem, a drugie do podłączenia dodatkowych interfejsów, co umożliwi nam szeregowe podłączenie czterech modeli Quantum, które stworzą jeden rozbudowany system oddający do naszej dyspozycji aż dziewięćdziesiąt sześć wejść i taką samą liczbę wyjść.

 

 

Prezentowany interfejs wyposażony został w przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX. Mamy ich osiem, a dzięki złączom ADAT i S/PDIF uzyskujemy dodatkowych osiemnaście cyfrowych wejść. Quantum wyposażony został w dziesięć analogowych wyjść na jack TRS, a złącza cyfrowe rozszerzają ich liczbę do wspomnianych trzydziestu dwóch. Interfejs do tego oferuje nam dwa niezależne wyjścia słuchawkowe oraz wejście i wyjście MIDI, a także zrealizowane na BNC złącza zegara word (in/out).


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)