Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Pioneer DJ i Splice

Pioneer DJ i Splice 

Pioneer DJ we współpracy ze Splice otwierają przed użytkownikami samplera DJS-1000 nowe możliwości – teraz mogą oni korzystać z tysięcy sampli znajdujących się w chmurze Splice.

 

Sampler DJS-1000 od teraz jest kompatybilny ze Splice, zapewniając dostęp do chmury sampli, z której korzysta ponad 1,6 milionów producentów muzyki. DJS-1000 jest już drugim po profesjonalnym samplerze TORAIZ SP-16 produktem Pioneer DJ, który zyskał takie możliwości.

Splice Sounds zrewolucjonizował poszukiwanie sampli, gdy wystartował w 2015 roku jako pierwsza biblioteka sampli dla zarejestrowanych użytkowników. Splice pozwala pobierać konkretne, wybrane przez użytkownika dźwięki zamiast całych paczek z samplami. Obecnie co tydzień pojawiają się nowe sample stworzone przez dziewięćdziesiąt wiodących wytwórni oraz renomowanych artystów.

Integracja DJS-1000 z zasobami Splice zapewnia łatwy dostęp do tej największej na świecie kolekcji wysokiej jakości sampli i pętli. Możesz wybierać spośród ponad dwóch milionów dźwięków, tworzyć i zapisywać własne zestawy oraz programować trzydziestodwustopniowe sekwencje za pomocą strony internetowej lub smartfona, używając Beatmakera – sekwensera stworzonego przez Splice. Następnie możesz w łatwy sposób zapisać swoje kreacje jako pliki scene i wgrać je na DJS-1000, by móc ich użyć podczas występu. Twoje występy na żywo oraz w studiu będą teraz jeszcze bardziej kreatywne i łatwiejsze w realizacji.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR:DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)