Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Pioneer DJ WeDJ

Pioneer DJ WeDJ 

Pioneer DJ coraz bardziej aktywnie wkracza rynek aplikacji dla DJ-ów. Tym razem zaprezentował aplikację, która pozwala zmienić telefon lub tablet w zaawansowany mikser wsparty dwoma deckami.

 

Pioneer DJ WeDJ umożliwia miksowanie utworów, które znajdują się w bibliotece urządzenia pracującego pod kontrolą systemu iOS. Dzisiejsze możliwości telefonów iPhone czy tabletów iPad są rozbudowane, a nowa aplikacja wykorzystuje ich potencjał. Tym samym producent, udostępniając opcję scratchu, mógł zastosować algorytm, który wykorzystuje dokładność ekranu dotykowego w celu jak najwierniejszego odwzorowania typowej płyty winylowej. Gdy dodamy do tego funkcje znane z odtwarzaczy multimedialnych producenta, jak slip czy pokładowy procesor efektów znany jako PAD FX, sampler odtwarzający próbki, funkcje automatycznego lub manualnego zapętlenia, multiefekt zwany combo FX, w którym to palcem decydujemy o natężeniu dwóch wybranych efektów w osi XY, to otrzymamy bardzo potężne narzędzie za dosłownie kilka złotych. Po dodaniu do tego czterech punktów startowych i dwukanałowego miksera z trzypasmową korekcją możemy mieć pewność, że jedynie od naszej wyobraźni zależy, w jakim kierunku pójdzie nasz set z telefonu.

 

 

Istotnym aspektem w aplikacji jest jej intuicyjna obsługa, a także potencjał, który są w stanie wykorzystać profesjonaliści. Początkujący z kolei mają okazję poznać arkana kreatywnego miksowania niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

 

 

Aplikacją możemy sterować z poziomu kontrolerów producenta. Wśród kompatybilnych modeli znajdziemy: DDJ-WeGo3 i DDJ-WeGo4.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR:DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)