Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Pioneer DJ HDJ-X10

Pioneer DJ HDJ-X10 

W trakcie miksowania utworów w klubie od słuchawek wymagamy nie tylko niezawodności, ale i najwyższej jakości przetwarzania oraz wykonania.

 

Słuchawki HDJ-X10 oparte zostały na pięćdziesięciomilimetrowych przetwornikach, które są w stanie zagrać w paśmie 5 Hz – 40 kHz. Jak twierdzi producent, słuchawki te sprawdzą się świetnie w trakcie odsłuchu materiału audio o jakości 96 kHz/24 bit. Niezależnie od modelu mamy do czynienia z nowo zaprojektowanym pałąkiem, który cechuje się naciskiem niestwarzającym dyskomfortu, równocześnie dając poczucie stabilnego umieszczenia słuchawek na głowie.

 

 

Cechy te mają ogromne znaczenie w klubie. Ponadto zamknięte słuchawki oferują nam jedyne w swojej klasie, wodoodporne poliuretanowe poduszki nauszne pokryte powłoką nano, dzięki której usunięcie zanieczyszczeń nie stanowi żadnego problemu. To jednak nie wszystko. Do budowy ruchomych elementów wykorzystano najwyższej jakości metal, który spełnił rygorystyczne wymogi normy MIL-STD-810. Wraz ze słuchawkami otrzymamy pokrowiec ochronny ułatwiający transport oraz dwa rodzaje kabli: spiralny o długości 1,2 m (maks. 3 m) i prosty o długości 1,6 m. Obydwa zakończone zostały złączem jack 1/8'' typu L. Oczywiście w zestawie mamy również dostępną przejściówkę na jack 1/4".

 


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR:DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)