Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Neumann KH 805

Neumann KH 805Neumann poinformował o dostępności subwoofera zaprojektowanego do współpracy z monitorami KH 120 lub KH 310.

 

 

Prezentowany subwoofer umożliwia kontrolę dolnego pasma aż do 20 Hz dzięki zastosowaniu głośnika o średnicy 10''. KH 805 możemy skonfigurować do pracy z dźwiękiem dookólnym i zdalnej konfiguracji pracy dzięki funkcji bass manager. Umożliwia ona m.in. idealne dopasowanie poziomu ciśnienia akustycznego w pomieszczeniu odsłuchowym, wzmocnienie sygnału wyjściowego na monitory, jak i wyprowadzenie niskotonowego kanału w celu szeregowego podłączenia kilku subwooferów.

 

 

KH 805 świetnie sprawdzi się jako główny subwoofer w konfiguracji 2.1 lub jako dodatkowy, w wielokanałowym monitorowaniu miksowanego materiału. Może zostać użyty w systemie Plane Wave Bass Array do poprawy spójności odtwarzanych częstotliwości w obszarze odsłuchowym w celu uzyskania jak najbardziej liniowego odtwarzania dołu pasma.

Subwoofer możemy umieścić na równi ze ścianą. W tym celu możliwym jest oddzielenie elektroniki od obudowy, aby maksymalnie zredukować liczbę kabli znajdujących się z tyłu obudowy.

Neumann KH 805 jest już dostępny w sprzedaży, a jego pierwsza prezentacja miała miejsce na 139. Konwencji AES w Nowym Jorku.


PRODUCENT: Neumann - www.neumann.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)