Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Avid Pro Tools | MTRX

Avid Pro Tools | MTRX 

Firma Avid zaprezentowała topowy interfejs audio, który pełni również funkcję matrycy routingu i konwertera sygnałów.

 

Interfejs Avid Pro Tools | MTRX umożliwia najwyższą jakość przetwarzania, dostępną nie tylko dla Pro Tools | HDX i HD Native, lecz również dla aplikacji DAW firm trzecich. Interfejs oparty został na przetwornikach AD i DA legendarnej marki, jaką niewątpliwie jest Digital Audio Denmark. Dzięki temu możliwe stało się przetwarzanie sygnału audio z próbkowaniem aż 384 kHz, czyli w standardzie jednobitowego zapisu DSD.

Aplikacja DADman umożliwia zdalny dostęp do interfejsu i wszystkich podłączonych do niego źródeł. Alternatywnie dostęp możemy uzyskać z poziomu konsolety Pro Tools | S6 lub jednostki kompatybilnej z protokołem EUCON.

 

 

Nowy interfejs cechuje się modularną budową, więc to od nas zależy, jakie wejścia i wyjścia będzie oferował. Do wyboru mamy m.in. złącza analogowe i cyfrowe pracujące w standardzie Dante, MADI, AES3 czy 3G-SDI. Bardzo ważnym aspektem jest to, że niezależnie od wybranych modułów sygnał możemy dowolnie krosować, dzięki wspomnianej wyżej aplikacji DADman w matrycy routingu składającej się z 2 250 000 punktów w układzie 1500 × 1500.


PRODUCENT: Avid - www.avid.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)