Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Apogee i Neumann

Apogee i Neumann 

Firmy Neumann i Apogee ogłosiły, że na rynku pojawi się zestaw przeznaczony do studia, w którym znajdziemy ich produkty.

 

Nie pierwszy raz wraz z interfejsami audio marki Apogee otrzymujemy urządzenia innych firm lub ma ona swój współudział w powstaniu interesujących rozwiązań. W zeszłym roku Sennheiser wypuścił na rynek dwa mikrofony dla urządzeń mobilnych – CipMic digital oraz MKE-2 digital. Oba powstały we współpracy z Apogee i umożliwiły prostą rejestrację dźwięku wysokiej jakości przy użyciu iPhone’a lub iPada. Teraz ta współpraca kiełkuje systemem stricte studyjnym. W skład systemu wchodzi mikrofon Neumann TLM 102 z uchwytem przeciwwstrząsowym i interfejs Apogee Duet dla Maca lub iPada.

„Bardzo się cieszymy, że współpraca z Apogee rozciąga się także na pole home recordingu i że wciąga w nią markę Neumann. (…) Ten zestaw będzie docelowym rozwiązaniem dla poważnych studiów domowych” – powiedział Wolfgang Fraissinet, dyrektor działu Audio Recording w Sennheiserze i prezes spółki-córki Neumann Berlin.

Więcej profesjonalnych rozwiązań od marek Sennheiser i Neumann poznamy podczas największych targów branży – Musikmesse/Prolight & Sound we Frankfurcie, które w tym roku odbywają się w pierwszej połowie kwietnia.


PRODUCENT: Neumann - www.neumann.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)