Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > d&b audiotechnik i Soundcraft na ŚDM w Krakowie

d&b audiotechnik i Soundcraft na ŚDM w Krakowie 

Po wielu miesiącach przygotowań i kilku tygodniach montaży 26 lipca o godzinie 17:30 na krakowskich Błoniach zainaugurowane zostaną Światowe Dni Młodzieży 2016.

Jest to nie tylko ogromne wyzwanie logistyczne angażujące potężną ilość osób i służb, ale także wielkie przedsięwzięcie sprzętowe, po raz pierwszy angażujące w jednym miejscu i w jednym czasie tak dużą ilość głośników, kabli sygnałowych, konsolet czy konstrukcji.

 

 

Cały system nagłośnieniowy bazujący na rozwiązaniach marki d&b audiotechnik został zaprojektowany przez GMB Pro Sound przy współpracy z niemieckim producentem.

Na prawie 30 wieżach nagłośnieniowych oraz trawersach przygotowanych w konstrukcjach scenicznych zainstalowanych zostało łącznie 572 rozwiązań głośnikowych d&b audiotechnik, w tym między innymi: 432x d&b audiotechnik J, 32x d&b J Subs, 48x d&b audiotechnik B22, 48x d&b audiotechnik V, 40x d&b audiotechnik Q i wiele innych.

 

 

Ze względu na fakt, że w kilku wydarzeniach odbywających się na Błoniach od 26 do 28 lipca udział wezmą: ogromna orkiestra złożona z instrumentalistów i chóru, soliści, różnorodne zespoły, animatorzy, duchowni, a przede wszystkim Papież Franciszek konieczne było przygotowanie rozbudowanego systemu miksującego. Do jego realizacji wykorzystane zostały dwie konsolety cyfrowe Soundcraft Vi7000, konsoleta Soundcraft Vi3000 które w sumie przyjmują ponad 280 sygnałów. Dodatkowo na FOH pracuje także zapasowa konsoleta Vi5000, a główną konsoletą master znajdującą się w dedykowanym kontenerze z którego zarządzany jest cały system jest model Vi6. Ponadto część zadań jest także realizowana na konsolecie Yamaha CL3, na której przede wszystkim miksowany będzie sygnał z mikrofonu Papieskiego.

Transmisja sygnałów do wszystkich wież jest realizowana z pomocą systemu Optocore. 


GALERIA ZDJĘĆ


PRODUCENT: d&b audiotechnik - www.dbaudio.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: GMB prosound - www.gmbprosound.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)