Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Shure SRH 144, 145 i 145m+

Shure SRH 144, 145 i 145m+Zapraszamy do zapoznania się z serią słuchawek SRH, którą w swojej ofercie ma firma Shure.

 

SRH to słuchawki określane w języku angielskim jako supra-aural, czyli nauszne, przylegające do uszu, lecz ich nie okalające, a mówiąc językiem profesjonalnym, zalicza się je do grupy słuchawek półotwartych.

Słuchawki SRH144, SRH145 i SRH145m+ zapewniają wysoki komfort odsłuchu i są niebywale wygodne w codziennym użytkowaniu. Nie bez znaczenia dla ergonomii jest ich niewielka masa, wynosząca zaledwie 150 gramów oraz dokładne przyleganie poduszek do uszu i pałąka do głowy.

Jak wspomnieliśmy powyżej, w serii dostępne są trzy modele, z których każdy oferuje coś unikalnego, odróżniającego go od pozostałych.

SRH144 to słuchawki o rozszerzonej odpowiedzi częstotliwościowej w górze pasma. Doskonale sprawdzą się w przypadku użytkowników lubiących jasne, jednak nie przejaskrawione, otwarte brzmienie. Charakterystyka częstotliwościowa prezentowanego modelu mieści się w zakresie od 30 Hz do 20 kHz, czułość wynosi 96 dB SPL/mW, a impedancja jest równa 34 Ω. Słuchawki  dostępne są w kolorze czarnym.

Model SRH145 ma, dla odmiany, podkreślone pasmo niskich częstotliwości. Tym samym powinien zainteresować zwolenników mocnego basu. Charakterystyka częstotliwościowa SRH145 mieści się w zakresie od 25 Hz do 18 kHz, czułość to 100 dB SPL/mW, a impedancja wynosi 34 Ω. Słuchawki wykonane są w odcieniach koloru szarego i srebrnego.

Pod względem brzmieniowym i estetycznym model SRH145m+ jest tożsamy z SRH145, ale wyposażono go w mikrofon oraz pilot umieszczony na kablu pozwalający na sterowanie funkcjami odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych firmy Apple, tj. iPhone, iPad oraz iPod.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)