Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Shure SHA900

Shure SHA900Firma Shure zapowiedziała wprowadzenie na rynek przenośnego wzmacniacza słuchawkowego.

 

 

Shure SHA900 to przenośny wzmacniacz słuchawkowy o impedancji wejściowej mieszczącej się w zakresie od 6 Ω do 600 Ω, współczynniku zawartości harmonicznych i szumu wynoszącym 0,05 %, zakresie wzmocnienia między –60 dB a +17 dB oraz stosunku sygnał/szum równym 107 dB (A-ważony). Cyfrowy wzmacniacz może pracować z maksymalnym próbkowaniem 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit, a jego charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie od 10 Hz do 50 kHz, czyniąc go tym samym urządzeniem dla osób wymagających najwyższej jakości w trakcie słuchania muzyki w plenerze.

Do wzmacniacza możemy wprowadzić sygnał analogowy i cyfrowy – pierwszy przy pomocy dedykowanego stereofonicznego gniazda jack 1/8'', drugi natomiast przez złącze micro-USB.

Wzmacniacz oferuje wbudowany procesor DSP, w którym znajdziemy czteropasmowy korektor parametryczny i ogranicznik. Elektronika SHA900 chroniona jest chromowaną obudową wykonaną z aluminium, a akumulator umożliwi nam do 20 godzin pracy, gdy używamy analogowego wejścia, lub do 10 godzin w trakcie odtwarzania muzyki z cyfrowego źródła podłączonego przez port USB.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)