Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Sennheiser HDVD 800

Sennheiser HDVD 800Wzmacniacz słuchawkowy HDVD 800 adresowany jest do koneserów dźwięku, którzy nie uznają kompromisów i chcą mieć urządzenie doskonałe pod względem jakości przetwarzania materiału audio.

 

HDVD 800 jest najwyższej klasy wzmacniaczem, który wyposażony został w przetwornik analogowo-cyfrowy marki Burr-Brown (maks. 192 kHz/24 bit), najpopularniejsze rodzaje wejść cyfrowych i analogowych oraz w pełni symetryczną ścieżkę sygnałową.

Cechy, które wyróżniają wzmacniacz, to zbalansowane spektrum brzmieniowe, maksymalna precyzja i niewiarygodna przestrzeń dźwięku. Ten wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy ma w pełni symetryczny obwód do pracy z analogowymi źródłami dźwięku, zapewniając całkowicie symetryczny tor sygnałowy od źródła do słuchawek. Pozwala to przekazać pełny zakres częstotliwości pochodzącej z wysokiej jakości źródeł audio bez jakichkolwiek strat. Charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie 0,3 Hz – 100 kHz, a współczynnik zawartości harmonicznych wynosi <0,001% / <–110 dB (1 kHz / maks. wzmocnienie).

Wśród wejść cyfrowych znajdziemy gniazda AES/EBU, S/PDIF (optyczne i koncentryczne) oraz USB. Wejścia analogowe zrealizowane na RCA pozwalają na podłączenie sygnału niesymetrycznego. Następnie jest on symetryzowany wewnątrz wzmacniacza, aby przetwarzanie było jak najdokładniejsze. Możemy również wprowadzić sygnał do urządzenia przez zbalansowane gniazda XLR, a słuchawki podłączamy przy pomocy gniazda jack 1/4" lub XLR. Obudowa wykonana została z anodowanego aluminium i szkła.


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)