Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Røde iXY

Røde iXYFirma Røde zaprezentowała mikrofon pojemnościowy, który współpracuje z tabletami i smartfonami firmy Apple.

 

Røde i-XY to profesjonalny mikrofon pojemnościowy przystosowany do współpracy z tabletami i smartfonami firmy Apple. Został wyposażony w przetwornik analogowo-cyfrowy, który pozwala na rejestrację materiału w jakości 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit. Dwie półcalowe kapsuły o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, nachylone do siebie pod kątem 90°, zapewniają rzeczywiste stereofoniczne doznania słuchowe.

 

W zestawie, oprócz mikrofonu, znajduje się wzmacniany futerał oraz piankowa osłona przeciwwietrzna (opcjonalnie osłona futerkowa) redukująca szumy podczas nagrywania w plenerze. Mikrofon dodatkowo ma iClamp – uchwyt stabilizujący, który zapewnia bezpieczne i solidne zamontowanie mikrofonu w iPhonie.

 

iXY dostępny jest w dwóch wersjach: Lighting i 30-pin – dzięki temu rozwiązaniu z mikrofonu mogą skorzystać nie tylko posiadacze iPhone 5 lub 6, ale także właściciele starszych modeli, takich jak iPhone 4 i 4s. Mikrofon jest kompatybilny również z tabletami Apple drugiej i trzeciej generacji, które wykorzystywały szerokie złącze do komunikacji ze światem zewnętrznym. Oczywiście dzięki złączu lighting nowy mikrofon może zostać podłączony do najnowszych tabletów, tj. iPad Air 2 i Mini 3.


PRODUCENT: Rode - www.rodemic.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)