Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Panasonic ALL

Panasonic ALLFirma Panasonic zaprezentowała bezprzewodowe głośniki, które mogą stworzyć multimedialną platformę opartą na strumieniowym przesyłaniu dźwięku do różnych pomieszczeń.

 

Głośniki z nowej serii Panasonic ALL to proste i całościowe rozwiązanie muzyczne. Inteligentna platforma multimedialna Qualcomm® AllPlay™ umożliwia transmisję strumieniową muzyki o jakości Hi-Fi do wielu pomieszczeń.

 

Dzięki głośnikom z serii Panasonic ALL możemy sterować całą swoją muzyką łatwo i bezprzewodowo. Ulubionej muzyki w najwyższej jakości możemy słuchać we wszystkich pomieszczeniach i przy użyciu dowolnego urządzenia, a dźwięk przesyłamy strumieniowo z dowolnego źródła, takiego jak komputer PC, tablet, smartfon czy dysk twardy, a także z usług muzycznych i z internetowych stacji radiowych.

 

Głośniki z serii ALL są automatycznie dodawane do sieci. Wystarczy nadać im nazwę. Dzięki technologii Qualcomm® AllPlay™ sterujemy całą muzyką przy użyciu jednej prostej aplikacji lub bezpośrednio z usług muzycznych i internetowych stacji radiowych.

 

W skład prezentowanego systemu wchodzą bezprzewodowe systemy głośnikowe SC-ALL3EG-K (system 2.0) i SC-ALL8EG-K (system 2.1) oraz router SH-ALL1CEG-K.


PRODUCENT: Panasonic - www.panasonic.com/pl/

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)