Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Microsoft Lumia 535 Dual SIM

Microsoft Lumia 535 Dual SIM 

Microsoft zaprezentował smartfon, który obsługuje dwie karty SIM.

 

Smartfon Lumia 535 Dual SIM firmy Microsoft wyposażony został w najnowszą wersję systemu Windows Phone. Przyszli nabywcy znajdą w nim również pakiet Microsoft Office, a dzięki usłudze OneDrive otrzymają dostęp do dokumentów edytowanych w biurze lub w domu; niezależnie od miejsca pobytu.

Lumia 535 oferuje nam szerokokątną, przednią kamerę o rozdzielczości 5 MP, dzięki czemu obraz podczas wideokonferencji będzie bardzo wyraźny. Producent, podobnie jak w najnowszym systemie operacyjnym Windows, zachęca do instalowania aplikacji z poziomu sklepu Windows; w tym przypadku Windows Phone.

 

 

Smartfon jest jednym z wydajniejszych urządzeń na rynku, a to wszystko za sprawą zastosowania czterordzeniowego procesora Snapdragon™ 200 o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci masowej i 15 GB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive. W razie potrzeby możemy użyć również kart pamięci w standardzie microSD o maksymalnej pojemności 128 GB.

Producent w nowej Lumi zastosował pojemnościowy, wielodotykowy matrycę IPS LCD o przekątnej ekranu 5”, rozdzielczości wynoszącej 960 x 540 i gęstości pikseli równej 220 ppi.

Ponadto nowy smartfon ma wbudowany czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr oraz obsługuje dwie karty SIM.

Dzięki technologii Smart Dual SIM możemy łatwo zarządzać kosztami połączeń i być zawsze w kontakcie ze wszystkimi przyjaciółmi oraz współpracownikami. W smartfonie Lumia 535 Dual Sim w prosty sposób skorzystamy z funkcji połączeń oczekujących i przekierowywania między obiema kartami SIM.

Lumia 535 Dual SIM dostępna jest w sześciu kolorach: pomarańczowym, czarnym, szarym, zielonym, białym i niebieskim.


PRODUCENT: Microsoft - www.microsoft.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)