Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> M-Audio Bass Traveler

M-Audio Bass TravelerFirma M-Audio zaprezentowała przenośny wzmacniacz słuchawkowy.

Bass Traveler to mobilny wzmacniacz słuchawkowy zawierający dwa wyjścia jack 1/8'', dzięki którym dwie osoby mogą równolegle korzystać ze słuchawek o impedancji mieszczącej się w zakresie od 16 do 100 Ω. Wzmacniacz oferuje dwupoziomowe wzmocnienie, tym samym możemy z niego skorzystać, nawet gdy używamy budżetowych słuchawek, a gdy zmienimy je na model wyższej klasy – wzmacniacz nadal będzie nam służył.

 

 

Na panelu wierzchnim obudowy umieszczona została dioda informująca o stanie baterii oraz napisy ułatwiające odnalezienie wejść i wyjść audio. Wyjścia słuchawkowe znalazły się w górnej części obudowy wraz z potencjometrem regulującym wzmocnienie sygnału, natomiast stereofoniczne wejście jack 1/8'' umieszczono w dolnej części, a po jego lewej stronie znajdziemy trzystopniowy przełącznik umożliwiający wzmocnienie dołu lub góry pasma bądź wyłączenie korekcji. Po przeciwnej stronie mamy zaś port micro-USB służący do ładowania baterii.

Wzmacniacz jest kompatybilny z większością słuchawek z kontrolą głośności na kablu, dzięki czemu możemy schować go do plecaka lub kieszeni.


PRODUCENT: M-Audio - www.m-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)