Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> IK Multimedia iRig Mic Field

IK Multimedia iRig Mic Field 

Firma IK Multimedia zaprezentowała przenośny mikrofon współpracujący z urządzeniami mobilnymi firmy Apple.

 

iRig Mic Field firmy IK Multimedia to wysokiej jakości, cyfrowy mikrofon współpracujący z urządzeniami mobilnymi.  Pozwala nam na nagrywanie prób, koncertów, instrumentów oraz stereofonicznych ścieżek audio podczas rejestrowania filmów. Został zaprojektowany po to, aby zapewnić nam jak najlepszą panoramę stereo i jakość dźwięku, niezależnie od zastanej sytuacji. Opatentowana obrotowa konstrukcja umożliwia regulację do 90° i zablokowanie mikrofonu w danej pozycji w celu uzyskania jak najlepszego obrazu stereo i zapewnienia komfortu podczas rejestrowania.

Stereofoniczny mikrofon elektretowy o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości oferuje 24–bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy pracujący z próbkowaniem 44,1 lub 48 kHz, poziom ciśnienia akustycznego wynoszący 115 dB i niskoszumowy przedwzmacniacz o wysokiej jakości przetwarzania. Jego charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie od 40 Hz do 20 kHz, maksymalne wzmocnienie to 48 dB, a zasilanie zapewnia mu tablet lub smartfon poprzez złącze Lightning. Mikrofon do działania wymaga mobilnego urządzenia firmy Apple wyposażonego w system operacyjny iOS w wersji 6-tej lub wyższej. Ponadto możemy bezpośrednio monitorować rejestrowany materiał podłączając słuchawki do dedykowanego wyjścia jack 1/8”.

iRig Mic Field dostarczany jest wraz z aplikacją iRig Recorder Free oraz jest zgodny ze wszystkimi aplikacjami kompatybilnymi z Core iOS jak i z aplikacjami GarageBand i iMovie firmy Apple. Ponadto mikrofon współpracuje z aplikacjami audio/wideo udostępnianymi w ramach serwisów społecznościowych.


PRODUCENT: IK Multimedia - www.ikmultimedia.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)