Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> IK Multimedia iRig HD-A

IK Multimedia iRig HD-AFirma IK Multimedia zaprezentowała przenośny interfejs audio kompatybilny z systemem operacyjnym Android.

 

Ten niewielki interfejs audio o nazwie iRig HD-A od IK Multimedia pozwala na rejestrowanie materiału audio w dowolnych warunkach przy użyciu urządzenia zarządzanego przez system operacyjnym Android. Na drodze wyjątku interfejs możemy również podłączyć do laptopa z systemem Windows.

Interfejs zawiera 24-bitowy przetwornik analogowo–cyfrowy zapewniający krystalicznie czysty cyfrowy sygnał, wolny od szumów i przesłuchów. Dodatkowo układ o wyjątkowo niskim poborze prądu eliminuje konieczność używania baterii (wystarczy zasilanie z urządzenia mobilnego). Wbudowana regulacja wzmocnienia pozwala na dostosowanie wysterowania, a kolorowe diody informują nas o tym, co dzieje się z interfejsem i rejestrowanym sygnałem.

Maksymalny poziom wejściowy w HD-A mieści się w zakresie od 330 mVpp do 7 Vpp, a współczynnik zawartości harmonicznych to 0,005 %. Urządzenie pozwala na zarejestrowanie sygnału w zakresie częstotliwości 20 Hz – 20 kHz.

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości wejście instrumentalne jack 1/4” TS o wysokiej impedancji (Hi–Z). Interfejs dostarczany jest wraz aplikacją AmpliTube FREE for Samsung Pro Audio i jest kompatybilny z tabletami oraz smartfonami wspierającymi technologię Samsung Professional Audio.

Interfejs audio jest przeznaczony dla gitarzystów, ale jest również interesującym rozwiązaniem dla realizatorów pracujących w terenie, często opuszczających swoje studio. Mianowicie HD-A pozwoli nam na zarejestrowanie w plenerze gitarzysty, który chce skorzystać z naszych usług, a dzięki technologii cyfrowej i aplikacji AmpliTube będziemy mogli mu zaprezentować zarys brzmienia jakie będziemy mu w stanie zaoferować.


PRODUCENT: IK Multimedia - www.ikmultimedia.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)