Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> HTC One M9

HTC One M9Firma HTC niebawem wprowadzi na rynek nowy smartfon, który pozwala na odtwarzanie dźwięku dookólnego.

 

HTC One M9 oferuje wyjątkowe wzornictwo i najwyższej klasy oprogramowanie, które uwzględnia naszą lokalizację podczas dobierania prezentowanych informacji.

Metalowa obudowa z symetrycznymi, zwężanymi krawędziami ergonomicznie dopasowuje się do dłoni, a zaokrąglony tył nadaje smartfonowi niepowtarzalny wygląd.

Wbudowana aplikacja Motywy HTC zezwala nam na zmienienie wyglądu i zarządzanie telefonem. Mamy wpływ na wszystko; od kształtu i rozmiaru ikon, poprzez dźwięk dzwonka, aż po tapetę.

Główny aparat 20 Megapikseli i przedni aparat z technologią UltraPixel dają nam wyjątkowy poziom kontroli nad fotografowaniem i przetwarzaniem zdjęć. Natomiast oprogramowanie HTC Eye Experience pozwala tworzyć ujęcia z dwóch kamer oraz autoportrety z głosowym wyzwalaniem. Przedni aparat wyposażony został w obiektyw f/2,2 o średnicy 27,8 mm i obsługuje rozdzielczość 4K podczas rejestrowania wideo. Natomiast przedni aparat zawiera obiektyw f/2,0 o średnicy 26,8 mm i umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080p.

 

 

Nowy smartfon oferuje odtwarzanie dźwięku w systemie surround 5.1. Ponadto HTC BoomSound i Dolby Audio dekodują dźwięk nawet w przypadku wielokanałowych źródeł online, takich jak YouTube.

HTC One M9 napędzany jest ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 810 wyposażonym w 4 rdzenie o taktowaniu 2 GHz i czterema dodatkowymi o częstotliwości taktowania równej 1,5 GHz. Do tego mamy 3 GB pamięci RAM, 32 GB ROM oraz czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr, kompas, żyroskop, czujnik magnetyczny i sensor Hub. Nowy HTC jest również kompatybilny z kartami pamięci microSD o pojemności do 128 GB.


PRODUCENT: HTC - www.htc.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)