Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> HTC Eye

HTC EyeFirma HTC zaprezentowała narzędzie rozszerzające możliwości smartfona w zakresie tworzenia zdjęć i obsługi wideo.

 

 

Interfejs HTC Eye optymalizuje działanie aparatu i wzbogaca go o dodatkowe funkcje. HTC Eye jest zainstalowany fabrycznie na wielu nowych smartfonach, możemy też zainstalować go w obecnie dostępnych urządzeniach HTC. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy m.in. efekt autoportretu, narzędzia Live Makeup oraz Crop Me In, funkcję podzielonego nagrywania i dodatkowe ustawienia widoków grupowych.

Efekt autoportretu w automacie fotograficznym nakłada cztery zdjęcia na jeden obraz, a efekt Live Makeup jest widoczny w wizjerze podczas przygotowań do autoportretu, dzięki czemu z wyprzedzeniem wiemy, jak będzie wyglądać zdjęcie. Dzięki funkcji Crop Me In umieścimy swój autoportret w tle zrobionego zdjęcia. W tym przypadku aparaty — przedni i tylny — jednocześnie robią zdjęcia, które możemy scalić. Ustawienie w edytorze zdjęć umożliwia przesuwanie, skalowanie przycinanych zdjęć i zapisywanie ich w innych obrazach. Wyniki są dostępne natychmiast po dotknięciu ekranu.

 

 

HTC Eye jest zgodny z większością usług wideo na żywo (Skype, Line, Hangouts i WeChat), co jeszcze bardziej ułatwia obsługę połączeń grupowych. W połączeniach grupowych możemy skorzystać z wielu ustawień widoku, a funkcje śledzenia twarzy umożliwiają wyświetlanie nawet czterech wizerunków, dzięki czemu możemy obserwować wszystkich uczestników multimedialnej rozmowy. Przez cały czas, gdy twarz rozmówcy pozostaje w kadrze, możemy oglądać ją w powiększeniu. Funkcja udostępniania ekranu pozwala dzielić się zawartością ekranu urządzenia z innymi uczestnikami połączenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można szybko wysyłać dowolne materiały, w tym pliki, zdjęcia i filmy wideo.


PRODUCENT: HTC - www.htc.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)