Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> GoPro Hero 4 Black

GoPro Hero 4 BlackFirma GoPro zaprezentowała nową kamerę do zadań specjalnych.

 

GoPro Hero 4 Black pozwala na rejestrowanie wideo z maksymalną rozdzielczością 3840 × 2160 pikseli. Przy tej rozdzielczości maksymalna liczba klatek na sekundę to 30, natomiast w jakości HD wartość ta wzrasta do 120. Materiał zapisywany jest w standardzie mp4 (H.264).

 

Kamera pozwala na zapętlanie nagrywania i rejestrowanie rozszerzonego obrazu, automatycznie dobiera ustawienia do zastanych warunków oraz potrafi robić zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 4000 × 3000 pikseli (12 MP). Zdjęcia mogą tworzyć serię, która może maksymalnie trwać 30 s.

Wśród możliwych ustawień znajdziemy m.in. balans bieli, ostrość, ISO i zachowanie migawki. Hero 4 Black umożliwia również rejestrację materiału audio przy pomocy wbudowanego lub zewnętrznego mikrofonu w jakości 48 kHz, a sygnał jest zapisywany w formacie AAC.

Kamera wyposażona została w wyjście Micro HDMI i MiniUSB. Ma wbudowane Wi-Fi, Bluetooth oraz obsługuje karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 64 GB. Opcjonalnie możemy podłączyć zewnętrzny ekran LCD Touch BacPac, jeśli z jakiś powodów wbudowany nam nie wystarczy. Elektronika została ukryta w solidnej, wodoodpornej obudowie.


PRODUCENT: GoPro - www.gopro.com

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)