Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Empower by Crown

Empower by CrownFirma Crown Audio rozpoczęła program, dzięki któremu firmy produkujące głośniki będą mogły uzyskać dostęp do wzmacniaczy producenta.

 

Program Empower by Crown jest adresowany do producentów aktywnych zestawów nagłośnieniowych, którzy chcieliby uzyskać dostęp do nowoczesnych technologii wzmacniaczy opracowywanych przez firmę Crown. Wzmacniacze oparte są na autorskiej platformie DriveCore i są przeznaczone do współpracy ze wszystkimi aktywnymi kolumnami. Pod względem jakości nie odstają one od innych produktów firmy Crown. Ponadto przedsiębiorcy, którzy nawiążą współpracę z Crown mogą liczyć na wsparcie i promocję producenta w segmencie elitarnej elektroniki konsumenckiej. Główną ideą prezentowanego programu jest rozszerzenie oferty Crown Audio w tym segmencie rynku, lecz na zasadach współpracy z niezależnymi firmami.

 

Pierwszy z dostępnych wzmacniaczy oferuje od 75 W do 2 x 750 W i 2 x 1000W mocy ciągłej przy obciążeniu 2 Ω. Charakteryzuje się on również bardzo niskimi zniekształceniami wynoszącymi mniej niż 0,1 % oraz stosunkiem sygnał/szum większym niż 110 dB. Urządzenie jest zgodne EuP (Energy Using Product) i zostało wyposażone w zintegrowany zasilacz oraz dodatkowe zasilanie dla kart rozszerzeń i połączeń sieciowych.


PRODUCENT: Crown Audio - www.crownaudio.com

DYSTRYBUTOR:ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)