Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> ETC Nomad Puck

ETC Nomad PuckUrządzenie Nomad Puck to minikomputer wsparty technologią ETC. Urządzenie to jest w pełni zablokowane, co w praktyce oznacza, że żadna obca aplikacja czy oprogramowanie niesygnowane marką ETC nie ma możliwości instalacji. To gwarancja bezpieczeństwa i pełnego wykorzystania do celów związanych wyłącznie z jego przeznaczeniem.

 

Korzystanie z Nomad Puck to jak posiadanie dwóch konsolet w jednym. Dzięki temu komputerowi użytkownik nie musi wybierać pomiędzy rodzinami Cobalt i Eos/Element, ponieważ obsługuje on obie platformy, a użytkownik uzyskuje to, co najlepsze z obu systemów, z możliwością szybkiej i łatwej zmiany platform. Niewielkie, a zarazem gigantyczne urządzenie sterujące Puck wyposażono w dwa porty wideo HDMI (w razie konieczności, przewody adaptera DVI-D dostępne są w popularnych sklepach sieciowych RTV), jeden port sieciowy i trzy złącza USB.

 

Nomad Puck może pracować jako urządzenie główne, zapasowe czy w charakterze urządzenia klienckiego. Istnieje również możliwość pracy offline. Podczas pracy jako urządzenie główne lub zapasowe, jego systemowa wartość wyjściowa zależna jest od urządzenia skonfigurowanego na najniższą moc wyjściową. Jeżeli połączone jest z systemem w charakterze klienta, opcje wyjściowe Pucka są ignorowane.

Urządzenie Puck komunikuje się za pośrednictwem protokołów oświetleniowych opartych na sieci Ethernet – Net3/ACN oraz Artnet, lub za pośrednictwem konwertera USB-to-DMX ETC Gadget (obecnie Puck ma możliwość współpracy z jednym podłączonym urządzeniem Gadget). Protokół RDM wspierany jest za pośrednictwem bramek Net3. Puck może być stosowany ze skrzydłem faderów, systemem RFR (Radio Focus Remote) oraz aplikacjami mobilnymi iRFR oraz aRFR dla urządzeń z systemami Apple i Android, i jest kompatybilny z kontrolerami OSC (Open Sound Control). W czasie, gdy urządzenie Nomad Puck obsługuje aplikację Cobalt, może również zostać podłączone do zewnętrznych paneli USB-MIDI za pośrednictwem złącza Direct MIDI. Funkcjonalność Pucka zależy od rodzaju uruchomionych aplikacji.

 

Nomad Puck dostępny jest w czterech różnych opcjach mocy wyjściowej i daje możliwość aktualizacji i rozszerzeń w terenie, bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian sprzętowych: Nomad Puck 2048 (2048 wyjść), Nomad Puck 1536 (1536 wyjść), Nomad Puck 1024 (1024 wyjść) i Nomad Puck 256 (pół zakresu). Przeznaczony dla początkujących użytkowników, Nomad Puck 256 to idealny zdalny interfejs dla konsolety.


PRODUCENT: ETC - www.etcconnect.com

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)