Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10Bose zaprezentowało nowy model bezprzewodowego systemu muzycznego – SoundTouch 10.

Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch 10 to najprostszy sposób na odtwarzanie muzyki w domu. Jest tak mały, że zmieści się niemal wszędzie. Pozwala odtwarzać miliony utworów w ramach usług muzycznych, internetowych stacji radiowych oraz plików z własnej biblioteki muzycznej — w najlepszej jakości dźwięku. Odtwarzanie ulubionych utworów możemy rozpocząć w mgnieniu oka. Wystarczy, że wybierzemy jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień na pilocie lub głośniku. Pilot pozwala nam również na ocenianie utworów podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

 

 

SoundTouch 10 jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych. Wszystkie urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

System umożliwia nam odtwarzanie formatów MP3, WMA, AAC i Apple Lossless. Obsługuje on Wi-Fi i Bluetooth w celu komunikacji dwustronnej z urządzeniami mobilnymi. Do SoundTouch oczywiście możemy wprowadzić sygnał audio bezpośrednio, dzięki wejściu AUX i USB.

Aplikacja zarządzająca jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android jak i komputery z systemem MacOS X lub Windows.


PRODUCENT: Bose - www.pro.bose.com

DYSTRYBUTOR:Bose Polska - www.bose.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)