Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> BlackBerry Passport

BlackBerry PassportBlackBerry Passport na tle konkurencji wyróżnia się m.in. ekranem, który pozwala na wyświetlenie dużej ilości informacji – podobnie jak monitor komputera lub ekran laptopa.

 

Smartfon wyposażony został w dotykową klawiaturę QWERTY, która umożliwia zaawansowaną nawigację.

 

Przekątna ekranu to 4,5'' (453 PPI), a rozdzielczość wynosi 1440 × 1440 pikseli. Telefon wyposażony został w kamerę (13 MP) pozwalająca na nagrywanie obrazu w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Pamięć wewnętrzna to 32 GB, a żywotność baterii producent deklaruje na 30 godzin.

 

BlackBerrym Passport steruje system operacyjny BlackBerry 10, który możemy zsynchronizować z komputerem lub tabletem. W środku znajdziemy czterordzeniowy procesor główny Qualcomm Snapdragon 801 2.2 GHz i graficzny Adreno 330 o taktowaniu 450 MHz.

 

Smartfon jest kompatybilny z następującymi formatami zapisu materiału audio/wideo: H.264, MPEG-4, H.263, AAC-LC, AAC+, eAAC, MP3, PCM, Xvid, AMR-NB, WMA 9/10, WMA10 professional, WMA-LL, VC-1, VP6, SPARK, PCM, MPEG-2, MJPEG (mov), AC-3, AMR-WB, QCELP, FLAC, VOBSUB i VORBIS.


PRODUCENT: BlackBerry - www.blackberry.com

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)