Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> BOSE SoundTouch 30 Wi-Fi series II

BOSE SoundTouch 30 Wi-Fi series II 

Firma Bose zaprezentowała system audio przeznaczony do strumieniowego przesyłania nagrań.

 

Jednoelementowy system muzyczny Wi-Fi — SoundTouch 30 series II Wi-Fi — ma wystarczający zapas mocy, by wypełnić nawet największe pomieszczenie bogatym i czystym dźwiękiem. Bez problemów łączy się z Internetem, korzystając z domowej sieci Wi-Fi, zapewniając bezprzewodowy dostęp do dwudziestu tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, biblioteki muzycznej i usług muzycznych, takich jak Deezer czy Spotify. Umożliwia także spersonalizowanie sześciu zaprogramowanych ustawień, tak by muzyka była zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

 

Jeśli chodzi o muzykę — najlepiej wiesz, co lubisz. Z tego powodu systemy muzyczne SoundTouch Wi-Fi 30, 20 i Portable zaprojektowane zostały w odmienny sposób. Wyposażone zostały w sześć zaprogramowanych ustawień, które możemy w prosty sposób skonfigurować i modyfikować bezpośrednio z poziomu systemu lub z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji SoundTouch. Muzyka jest dostępna zawsze po dotknięciu przycisku, zupełnie jak w przypadku radia samochodowego. To podejście sprawia, że strumieniowe przesyłanie muzyki jest tak łatwe jak włączenie światła.

 

 

Aplikacja SoundTouch ułatwia nam poznawanie nowej muzyki i zarządzanie posiadanymi utworami. Za jej pomocą możemy przeciągnąć i upuścić dowolne źródło muzyki — ulubioną stację Deezer, listę odtwarzania lub internetową stację radiową — na jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień. Jeśli zechcesz posłuchać czegoś nowego, możesz znajdować nowe brzmienia za pomocą aplikacji, komputera, smartfona lub tabletu. Możesz przeglądać całe spektrum muzyki w Internecie lub pliki we własnej bibliotece. Aplikacja umożliwia także obsługę wielu systemów umieszczonych w różnych pomieszczeniach.

 

System jest kompatybilny z następującymi formatami zapisu materiału audio: MP3, WMA, AAC, oraz Apple Lossless.


PRODUCENT: Bose - www.pro.bose.com

DYSTRYBUTOR:Bose Polska - www.bose.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)