Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Apple Watch

Apple WatchFirma Apple zapowiedziała wprowadzenie na rynek pierwszego smartwatcha w swojej historii.

 

Prezentowany gadżet otwiera nowy rozdział interakcji człowieka z technologią. Mianowicie będzie automatycznie dostosowywał się do panujących warunków atmosferycznych tak, aby informacje wyświetlane na tarczy były czytelne.

Mało tego. Zegarek będzie zapamiętywał informacje, które najczęściej przeglądamy, tak aby wyświetlić nam je automatycznie. Na ekranie zegarka będziemy mogli rysować, kreślić notatki, które inny użytkownik może rozwinąć.

 

Producent przygotował również różne tarcze, które przypadną do gustu każdemu. Desing może być stonowany lub ekstrawagancki – wszystko zależy od właściciela. Podobnie będzie z wykończeniem fizycznym produktu. W sumie dostępnych będzie 18 wersji zegarka w wersji z paskiem klasycznym (skóra lub bransoleta), 10 modeli z paskiem sportowym i 5 luksusowych wersji wykończonych 18-karatowym złotem w różnych odcieniach.

 

Zegarek na półkach sklepowych powinien pojawić się na początku 2015 roku i wg producenta jest to najbardziej innowacyjny gadżet jaki został stworzony w historii firmy.


PRODUCENT: Apple - www.apple.com

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)