Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Apogee MetaRecorder

Apogee MetaRecorder 

Firma Apogee zaprezentował rejestrator kompatybilny z system operacyjnym iOS.

 

Apogee MetaRecorder jest pierwszym na świecie rejestratorem pozwalającym nagrywać wiele ujęć na urządzeniach mobilnych. Jest to również pierwsza na świecie aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę przy użyciu Apple Watch. Przy jego pomocy rozpoczniemy lub zatrzymamy nagrywanie, ustalimy markery oraz wybierzemy najlepsze ujęcie.

MetaRecorder pozwala zapisać metadane w formacie XML, które poprzez Dropbox możemy wysłać do naszego komputera. Tym samym, gdy zapragniemy wgrać naszą ścieżkę dźwiękową do Final Cut Pro, prace realizacyjne po zakończeniu okresu zdjęciowego zostaną znacznie przyspieszone.

 

 

MetaRecorder jest dostępny za darmo w serwisie App Store. Przez najbliższy czas podłączenie kompatybilnego mikrofonu produkcji Apogee lub Sennheiser odblokuje aplikację, a dokładniej – pozwoli nagrywać materiał audio bez ograniczeń. Oczywiście aplikacja działa z wbudowanym mikrofonem, który znajdziemy w iPhonie, lecz czas nagrywania nie może wtedy przekroczyć 60 s. MetaRecorder cechuje możliwość rejestracji w trybie mono, dual mono lub stereo w zakresie próbkowania od 22,5 kHz do 96 kHz.


PRODUCENT: Apogee Electronics - www.apogeedigital.com

DYSTRYBUTOR:MBS - www.mbspro.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)