Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Współpraca HK Audio z Lab.gruppen

Współpraca HK Audio z Lab.gruppenFirma HK Audio zaprezentowała w tym tygodniu podczas targów ISE w Amsterdamie szereg nowych rozwiązań systemowych, które powstały we współpracy z Lab.gruppen.

 

Od 10 lutego pasywne systemy nagłośnieniowe firmy HK Audio są kompatybilne z nowymi wzmacniaczami z serii IPD autorstwa firmy Lab.gruppen. Wśród kompatybilnych urządzeń znajdziemy: Elements, Linear 5, ConTour, ConTour Array, Cadis, Vortis i serię głośników IL. Od teraz możemy nimi sterować z poziomu wzmacniaczy, których premiera odbyła się w Amsterdamie przy okazji targów ISE.

Nowe wzmacniacze z serii IPD oferują do czterdziestu działających w czasie rzeczywistym parametrycznych korektorów wraz z regulacją wzmocnienia i opóźnienia na wejściu oraz wyjściu. Nowe wzmacniacze do dyspozycji realizatora oddają również filtry dolno- i górnoprzepustowe do dowolnej częstotliwości. Urządzenia są dostępne wraz z ustawieniami konfiguracyjnymi stworzonymi specjalnie do wyżej wymienionych produktów firmy HK Audio. Nowe rozwiązania systemowe stworzono do miejsc, w których decydującymi czynnikami wpływającymi na wybór produktu jest akustyka, jakość przetwarzania i budżet.

 

Jürgen Bachthaler, Lab.gruppen i Lars Langholz, HK Audio.

 

„Przy opracowywaniu nowych rozwiązań systemowych do naszych pasywnych systemów instalacyjnych testowaliśmy wiele wzmacniaczy, ale żadne z nich nie sprawdziły się tak jak IPD. W tym przedziale cenowym ani jedna konstrukcja nie zbliżyła się do jakości przetwarzania i funkcji jakie oferuje nowa seria wzmacniaczy IPD” – podsumował Lars Langholz zajmujący stanowisko menadżera produktu w firmie HK Audio.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR:Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)